1 сесія VIII скликання

ПРОТОКОЛ № 1 СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ с. ГЕЛЬМЯЗІВ

Рішення №1-1/VIII "Про початок повноважень депутатів Гельмязівської сільської ради.

Рішення №1-2/VIII "Про початок повноважень Гельмязівського сільського голови".

Рішення №1-3/VIII "Про обрання лічильної комісії".

Протоколи №2 та №3 сесії сільської ради с. Гельмязів.

Рішення №1-4/VIII "Про обрання секретаря Гельмязівської сільської ради".

Рішення №1-5/VIII "Про затвердження на посаду заступника Гельмязівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів".

Рішення №1-6/VIII "Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Гельмязівськоїсільської ради".

Рішення №1-7/VIII "Про затвердження Положення про старосту Гельмязівської сільської ради".

Положення про старосту Гельмязівської сільської ради.

Рішення №1-8/VIII "Про затвердження на посади старост Гельмязівської сільської ради"

Рішення №1-9/VIII "Про затвердження положення про виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради"

Рішення №1-10/VIII "Про утворення виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради, визначення його чисельності та персонального складу"

Рішення №1-11/VIII "Про постійні комісії Гельмязівської сільської ради"

Рішення №1-12/VIII "Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Гельмязівської сільської ради та її виконавчих органів,

про створення фінансового відділу виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації".

Рішення №1-13/VIII "Про порядок виконання бюджетів Гельмязівської, Богданівської, Броварківської, Калениківської, Коврайської Другої, Плешканівської сільських рад до кінця бюджетного періоду 2020 року".

Рішення №1-14/VIII "Про умови оплати праці сільського голови на 2020 рік".