A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гельмязівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Медицина

П О С П І Ш І Т Ь ЗАХИСТИТИ СВОЇХ ДІТЕЙ ВІД КОРУ !

Шановні батьки дітей віком до 17 років, які наразі не щеплені вакциною КПК (від кору, паротиту і краснухи) згідно Календаря  щеплень у віці 1 рік та 6 років або пропустили ці щеплення раніше з різних причин,

10:00:01 29.09.2023

Грибний сезон

На Черкащині золота осінь — чудова пора  для «тихого полювання». Щороку восени українці цілими родинами прямують до лісу  збирати гриби. На жаль, безпечність та необізнаність людей може призвести до негативних наслідків.

09:18:40 22.09.2023

Золотоніський районний відділ ДУ "Черкаський ОЦКПХ МОЗ" акцентує увагу

Золотоніський районний відділ ДУ "Черкаський ОЦКПХ МОЗ" акцентує увагу батьків та керівників освітніх закладів Золотоніського району на актуальних юридичних аспектах профілактики керованих інфекцій згідно трактувань юриста, експерта Національного порталу з імунізації Олексія Тараканова :

11:28:34 22.08.2023

ЩЕ РАЗ ПРО КІР – ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНУ ХВОРОБУ

На даний час в Україні проводиться  кампанія наздоганяючої вакцинації проти кору. Враховуючи, що Черкаська область  займає одне із останніх місць по охопленню щепленнями дітей - це одне із першочергових завдань на сьогодні. 

14:28:38 16.08.2023

Щодо проведення вакцинації проти кору

Інформую населення, що в Україні розпочата кампанія з наздоганяючої імунізації по кору. З усіх вакцинокерованих інфекцій найбільший ризик становить саме кір. Інфекція дуже швидко передається, із 10 невакцинованих дітей захворіють щонайменше 8-9, якщо зіткнуться з нею. Україна вже  має досвід спалаху кору 2017 – 2019 років, внаслідок якого близько 115 тисяч дітей було уражено хворобою. Обмеження, спричинені коронавірусом, та повномасштабне вторгнення рф призвели до того, що частина дітей не пройшла вакцинацію згідно національного календаря. Тож важливо, аби діти отримали захист до початку навчального року, і зараз для цього створено всі умови: в наявності якісна європейська вакцина та оновлене холодове обладнання в кожному регіоні. Комбіновану вакцину проти кору, паротиту і краснухи (КПК) на підтримку Національної програми імунізації в Україні доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).  Зараз необхідно захистити дітей від кору: прийти до найближчого пункту медико-санітарної допомоги та зробити свідомий вибір.

16:33:26 01.08.2023

Гігієнічні знання - основа здорового способу життя

Мета гігієнічного навчання - формування гігієнічної поведінки кожного з нас, яка спрямована на збереження здоров'я і життя. Саме власні знання та їх застосування на практиці є одним із запобіжних чинників у профілактиці небезпечних подій у житті кожного та на роботі. Сучасне законодавство передбачає обов’язкове проведення гігієнічного навчання (стаття 21 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, стаття 11 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" ,  стаття 10 "Основ законодавства України про охорону здоров'я", стаття 48 Закону України „Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”).

14:42:47 20.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень