A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гельмязівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Податкова інформує

Право неприбуткових організацій надавати благодійну допомогу внутрішнім переселенцям без втрати статусу неприбутковості

На період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану на території України не вважається порушенням вимог п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України щодо перебування організації у статусі неприбуткової організації здійснення такою неприбутковою організацією передачі майна, надання послуг, благодійної допомоги, використання доходів (прибутків) для фінансування видатків, не пов’язаних із реалізацією мети та напрямів діяльності, передбачених її установчими документами, на цілі, що визначені п. 63 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

10:01:38 20.11.2023

Порядок включення організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440, зі змінами (далі – Порядок).

15:32:44 16.11.2023

Черкащина: 20,1 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів

Платники Черкаської області за cічень-жовтень 2023 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 20,1 млрд грн податків, зборів та платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, цьогорічна сума – більша на понад 5 млрд грн, повідомляє в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід та інформує детальніше про надходження до бюджетів:

10:49:14 13.11.2023

Володимир Жаврід – про мінімальне податкове зобов'язання для фізичних осіб

Новим резервом надходжень до місцевих бюджетів у 2023 році є мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, що належать до сільськогосподарських угідь. Про це говорить в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід. Першим роком, за який визначається МПЗ, є 2022 рік.

15:40:46 06.11.2023

Відображення в розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

Яким чином відображається у розрахункових документах РРО/ПРРО інформація щодо оплати товарів частинами? У разі продажу товару з отриманням попередньої оплати «авансу», у першому чеку замість назви має бути зазначено, що це «аванс за ххх», де «ххх» – це назва або артикул товару та вказана саме та сума, яка була отримана від покупця.

09:11:07 31.10.2023

Мінімальне податкове зобов’язання: важлива інформація для фізичних осіб – власників земельних паїв

Починаючи з 2023 року фізичні особи, які мають у власності або в оренді земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за попередній звітний рік, скорочено - МПЗ.

15:22:43 10.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень