4 сесія VIII скликання

Рішення № 4-1/VІІІ. Про затвердження порядку денного ІV сесії Гельмязівськоїсільської ради  VIIIскликання

Рішення № 4-2/VІІІ. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 24.12.2020 року №2-2/VІІІ  «Про прийняття в комунальну власність Гельмязівської сільської ради комунального некомерційного підприємства «Золотоніський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотоніської районної ради»

Рішення № 4-3/VІІІ. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 30.12.2020 року№ 3-7/ VІІІ «Про затвердження Положення про тендерний комітет та склад тендерного комітету виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради» щодо зміни складу тендерного комітету

Рішення № 4-4/VІІІ. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки гр. Смірновій Валентині Миколаївні

Рішення № 4-5/VІІІ. Про розгляд заяви гр.Борщенка Віталія Володимировича

Рішення № 4-6/VІІІ. Про розгляд заяви гр.Скороход Людмили Іванівни

Рішення № 4-7/VІІІ. Про внесення змін до рішення  сільської ради від 30.12.2020 року №  3-4/VІІІ «Про утворення Комунального підприємства «Центр  надання соціальних послуг» виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області»