Запрошення А Г Р О - Б І З Н Е С - Ш К О Л А для жінок-представниць агросектору.

23 вересня 2022 року Львівська ТПП та Жіноча Ділова Палата України розпочинає А Г Р О - Б І З Н Е С - Ш К О Л У для жінок-представниць агросектору в рамках проєкту «Розвиток бізнесу для жінок-агропідриємиць. Проєкт реалізується за фінансового сприяння Європейського Союзу за підтримки Проєкту технічної допомоги Європейського Фонду для Південно-Східної Європи в межах ініціативи EU4Business. Провідні спікери України поділяться останніми розробками у різних актуальних напрямках, говоритимемо про розвиток сільської місцевості та жіноче агропідприємництво, про те, чому жінкам в агробізнесі потрібні додаткові компетенції, про забезпечення ефективного економічного зростання та фінансової грамотності жінок-підприємців у кризових ситуаціях, про диверсифікацію діяльності, про ресурси і можливості, поспілкуємося про навчальні програми та проблеми керівництва, інституціоналізацію приватних справ і діяльності, говоритимемо про особисте і професійне лідерство та розвиток жіночого бізнесу в сучасних умовах. Наступний блок ШКОЛИ проводитиметься для жінок-агропідриємиць із ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ПІВНІЧНОЇ УКРАЇНИ ТА ДЛЯ ЖІНОК, В ТОМУ ЧИСЛІ ПЕРЕМІЩЕНИХ З УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ 23 вересня об 11.00 год. Захід відбуватиметься онлайн. Участь у заході є безкоштовною. Для участі потрібно заповнити гуглформу за посиланням:

11:36:40 22.09.2022