Щодо благоустрою

Уповноважені особи виконавчого комітету, відділу житлово-комунального господарства Гельмязівської сільської ради запровадили проведення рейдів щодо обстеження благоустрою сіл та селищ нашої громади.

10:19:59 04.08.2021

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОШИРЕННЯ ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19 У межах комунікаційної кампанії вакцинації від COVID-19 в Україні були створені інформаційні матеріали, а саме постери, брошури, інфографіки, фотобанк, відео- та аудіоролики про деталі та особливості вакцинації від COVID-19 в Україні.

11:09:57 20.07.2021

Семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві

21 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві з Канівською міською радою та спільно з державними органами запрошує підприємців, роботодавців і громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві.

14:48:06 14.07.2021