Гід з державних послуг

Відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, здійснює заходи щодо формування та ведення Реєстру адміністративних послуг.

12:43:53 26.02.2021

Не мовчи, зупини насильство!!!

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей  (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

19:34:29 15.02.2021

Громадські слухання щодо будівництва лінії із сушки та обмолоту насіннєвої кукурудзи

5 лютого об 11:00 в актовому залі Гельмязівської сільської ради відбудуться громадські слухання щодо будівництва лінії їз сушки та обмолоту насіннєвої кукурудзи ТОВ "СідКорп", який розташований в адміністративних межах Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської бласті.

09:22:29 29.01.2021