УВАГА, ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

З метою забезпечення своєчасного реагування та недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах: лісових масивах, рекреаційних зонах, лісосмугах, заплавах річок, торфовищах, на територіях об’єктів природно-заповідного фонду повідомляємо, за інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 25 - 27 травня 2022 року у більшості районів Черкаської області утримується висока та надзвичайна (4, 5 клас) пожежна небезпека.

14:44:02 25.05.2022

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

1. Рекомендації для роботодавців щодо безпеки та здоров’я на роботі працівників сільського господарства в умовах воєнних (бойових) дій https://dsp.gov.ua/faq/rekomendatsii-dlia-robotodavtsiv-shchodo-bezpeky-ta-zdorov-ia-na-roboti-pratsivnykiv-silskoho-hospodarstva-v-umovakh-voiennykh-boiovykh-dii/

09:55:15 11.05.2022

Сади перемоги

4 квітня 2022 року відбулася відеоконференція, на якій представники територіальних громад Вінницької та Черкаської областей ознайомились з Ініціативою „Сади Перемоги44 в рамках впровадження проекту „Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що впроваджується Alinea international за фінансової підтримки Уряду Канади.

11:15:41 12.04.2022

Флешмоб „Черкащина підтримує захисників України“

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України надсилає „Регламент проведення флешмобу „Черкащина підтримує захисників України“ серед здобувачів освіти Черкаської області у 2022 році“. Просимо взяти участь у вищезазначеному заході.

10:25:05 12.04.2022