Щорічно у другу неділю серпня ветеринари відзначають своє свято

У другу неділю серпня щорічно відзначається професійне свято всіх ветеринарів. Це дуже важлива і шанована професія, адже ветеринари є лікарями, хоч їх пацієнти і не люди. Цим людям ми довіряємо життя наших пухнастих членів сім'ї.

20:27:13 08.08.2021

Щодо благоустрою

Уповноважені особи виконавчого комітету, відділу житлово-комунального господарства Гельмязівської сільської ради запровадили проведення рейдів щодо обстеження благоустрою сіл та селищ нашої громади.

10:19:59 04.08.2021

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОШИРЕННЯ ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19 У межах комунікаційної кампанії вакцинації від COVID-19 в Україні були створені інформаційні матеріали, а саме постери, брошури, інфографіки, фотобанк, відео- та аудіоролики про деталі та особливості вакцинації від COVID-19 в Україні.

11:09:57 20.07.2021