Держгеокадастр звертає увагу!!!

Просимо довести до відому громадян, представників підприємств, установ та організацій повідомлення щодо необхідності перевірки на Публічній кадастровій карті відомостей про свої земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди). Та необхідності невідкладного внесення відомостей про ділянки, які не земельного кадастру (ДЗК).

16:32:35 17.03.2021

Відділу розвитку сільських територій і земельних відносин інформує...

За час роботи відділу розвитку сільських територій і земельних відносин було розглянуто біля 200 звернень громадян по земельних питаннях, проводиться аналітична робота та робота зі звітами в податкову, прокуратуру, Геокадастр, екологічну інспекцію тощо. Відділом отримано і зареєстровано в комунальну власність Гельмязівської сільської ради державні землі, земельні ділянки сільських рад, що увійшли до Гельмязівської ср. На даний час підготовлені рішення про передачі зем.ділянок комун.власності  на земельні торги. Даними ділянками зацікавлені організації, які мають бажання займатись вирощуванням лікарських рослин, для садівництва, сінокосіння. Виговляються проекти по земділянках колишніх ксп "Софіївське", ксп "Слава", ксгп "Світанок", які потім виставляться  на аукціон. Це збільшить надходження до бюджету громади. Проводиться робота з одноосібниками по легалізації сг виробництва.

10:11:18 05.03.2021

Гід з державних послуг

Відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, здійснює заходи щодо формування та ведення Реєстру адміністративних послуг.

12:43:53 26.02.2021

Не мовчи, зупини насильство!!!

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей  (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

19:34:29 15.02.2021