A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гельмязівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Новини

Дата: від до Скинути

19 червня - День Фермера

Сільський Голова Іван Тітаренко, начальник відділу розвитку сільських територій та земельних відносин Олександр Балабуха, Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради щиро вітає працівників аграрного сектору з Всеукраїнським Днем фермера та бажають високих врожаїв і процвітання!

15:13 17.06.2021

Готовність роботодавців працевлаштовувати людей з інвалідністю зростає

41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівників. Ще 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями, для них головне – рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду. Водночас 55% роботодавців не бачать потреби у працевлаштуванні осіб з інвалідністю після заповнення встановленої законодавством квоти.

15:00 17.06.2021

Тези до виступу директора Черкаської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» МЕЛЕЖКА Ю.В.

Одним із традиційних прийомів землеробства у нашій країні  є спалювання пожнивних решток. Питання доцільності цього заходу і дотепер залишається актуальним. З одного боку, вважається, що спалювання активізує біологічні процеси, знешкоджує шкідників та фітопатогенну мікрофлору, знищує насіння бур’янів, збільшує доступність поживних елементів у ґрунті та полегшує його обробіток. Це найбільш економічний метод ліквідації пожнивних решток, який ще недавно доволі широко застосовувався як у Радянському Союзі, так і в сучасній Україні і ряді країн Європи.

12:26 31.05.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

14:19 27.05.2021

Щодо обробки полів та отруєння бджіл

В зв’язку з підвищенням середньодобових температур, що сприяє розвитку посівів с/г культур сільгосптоваровиробники активізували роботу з догляду за посівами боротьби із бур’янами, хворобами та шкідниками широко застосовуючи отрутохімікати.

12:43 20.05.2021

Відповісти на 90 запитань із цифрової грамотності? Легко!

Ми підтримуємо ініціативу Міністерства цифрової трансформації з навчання цифрових компетентностей. Бо цифрові навички сьогодні — це як вміти писати, читати та рахувати. Тож всією командою проходимо національний тест на цифрову грамотність Цифрограм 2.0.

08:18 19.05.2021

Пенсію працюючим пенсіонерам перерахують із 1 квітня 2021 року.

Щороку в квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

15:49 18.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень