A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гельмязівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Новини

Дата: від до Скинути

28 квітня - Всесвітній день безпеки та здоров'я на роботі

З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу. Зміщення в бік нових форм організації праці, зокрема масштабний перехід на дистанційну роботу, наприклад, створило багато можливостей для працівників, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики та ризики насильства. У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187) . У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охрони здоров?я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств. МОП скористається цією можливістю для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них, для чого будуть висвітлені як регіональні, так і національні приклади зменшення і попередження поширення COVID-19 на робочому місці.

14:44 05.04.2021

Соціальні відеоролики ,,Вакцинація від COVID-19” та ,,Інфодемія”

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, виготовлено три соціальні відеоролики різного хронометражу під назвою ,,Вакцинація від COVID-19” та ,,Інфодемія”. Ці ролики інформують про необхідність вакцинації для захисту здоров’я та подолання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Беручи до уваги важливість поширення даної соціальної реклами, МКІП звертається з проханням максимально висвітлити зазначені соціальні відеоролики на усіх можливих медіа ресурсах вашого регіону. Відеоролики для опрацювання можна завантажити в електронному вигляді за посиланням: https://app.mediafire.com/st7gbtdedg8hm. Скан-копія експертного висновку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення розміщена за цим же посиланням.

08:59 25.03.2021

Візит до с.Каленики

Каленики – перше село нашої громади, яке відкрило естафету прибирання території. Лишень блиснуло сонце, як тут як тут з’явилися люди і інвентар, в повітрі відчувається легкий запах диму. Таку картину побачив голова Гельмязівської СТГ, коли 23 березня приїхав до села. Проте візит до Калеників відбувся дещо раніше, ніж домовлялися, оскільки в планах було відвідати історичну пам’ятку «Калениківське Городище». Після огляду території Тітаренко І.М. разом із заступниками вирушив на зустріч з громадянами. Що сказати – люди цікавляться, цікавляться всім – планами на майбутнє, бюджетом, безпекою. Але основні питання залишаються незмінними: це питання лікарні, питання землі та питання проїзду. Саме ці проблеми найбільше хвилюють громадян, тому представники сільської ради намагалися дати відповідь з урахуванням найсвіжіших новин щодо того чи іншого питання. Після зустрічі з людьми голова Гельмязівської СТГ завітав і до Калениківської школи, де провів «5-хвилинку» з педагогами.

09:48 24.03.2021

Огляд дороги до села Безпальче

18 березня 2021 року відбувся виїзд голови Гельмязівської СТГ на огляд дороги в напрямку села Безпальче. До нього приєдналися Голова районної ради Борис Григорович Євмина, Антон Дмитрович Лисун та староста села Богдани Микола Миколайович Омелик. Сказати що дорога в поганому стані - це нічого не сказати. Як наслідок - даний стан дороги потребує негайного втручання. Дійшли до висновку, що потрібно зробити висипку. Районна рада посприяє матеріалом, а Лисун А.Д. пообіцяв технічну та матеріальну підтримку. 

13:29 19.03.2021

Доступна іпотека, авіахаби і ще більше доріг: Кирило Тимошенко розповів про плани «Великого будівництва» на 2021 рік

Програма президента України «Велике будівництво» у 2021 році бере курс на довгострокові інвестиції в інфраструктуру. Цьогоріч вона буде розширена на такі напрями: доступне іпотечне кредитування та фінансовий лізинг, розбудова регіональних авіахабів, створення державного авіаперевізника, розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів, ремонт і розбудова доріг та соціальної інфраструктури. Також цього року стартує проект «Велика реставрація» культурних пам’яток України. 

11:41 23.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень