Голова

Тітаренко Іван Миколайович, народився 20.01.1975 року, в селі Гельмязів Золотоніського району Черкаської області, українець, освіта вища.

Закінчив фізико-математичний факультет Черкаського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького  (за фахом –учитель фізики та математики ).

Трудову діяльність розпочав у 1997 році за направленням Золотоніського районного відділу освіти в Броварківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. на посаді вчителя фізики, математики та інформатики.

• З 2002 по 2004 рік займався підприємницькою діяльністю та працював у ТОВ «Алтрейд» м.Київ.
  • З 2004 по 2014 рік працював у ПАТ «Азот» м. Черкаси у відділі управління постачання.
  • З 2014 року і по 19.11. 2020 рік займався власним господарством та  реалізацією його продукції.
  • З 19.11.2020 року обраний Гельмязівським сільським головою.

Радий вітати вас на сторінках офіційного веб-сайту Гельмязівської сільської територіальної громади. Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності сільської  ради, звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів громади  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво сільської  ради у інформаційному просторі – це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності.  Тож сподіваюся, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним та цікавим.

З повагою, сільський голова Іван Тітаренко