Голова

Тітаренко Іван Миколайович, народився 20.01.1975 року, в селі Гельмязів Золотоніського району Черкаської області, українець, освіта вища.

Закінчив фізико-математичний факультет Черкаського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького  (за фахом –учитель фізики та математики ).

Трудову діяльність розпочав у 1997 році за направленням Золотоніського районного відділу освіти в Броварківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. на посаді вчителя фізики, математики та інформатики.

• З 2002 по 2004 рік займався підприємницькою діяльністю та працював у ТОВ «Алтрейд» м.Київ.
  • З 2004 по 2014 рік працював у ПАТ «Азот» м. Черкаси у відділі управління постачання.
  • З 2014 року і по 19.11. 2020 рік займався власним господарством та  реалізацією його продукції.
  • З 19.11.2020 року обраний Гельмязівським сільським головою.