31 березня 2021 року о 9:00 год

Запрошуємо депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, жителів с. Гельмязів , керівників та працівників підприємств, установ  та організацій  взяти активну участь у загальносільському заході щодо благоустрою території с. Гельмязів

09:37:23 30.03.2021

Мінсоцполітики звертає увагу

Міністерством соціальної політики на виконання пункту 2.3 Додатку 2 Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111 (зі змінами) (далі − Програма), проведено державні і регіональні інформаційно-просвітницькі акції з питань протидії торгівлі людьми для населення, щодо роз’яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання постраждалими комплексної допомоги у державних інституціях. З огляду на зазначене Мінсоцполітики виготовлено макети соціальної реклами з протидії торгівлі людьми для їх розміщення сайтах під час проведення інформаційних кампаній по всіх регіонах України для інформування осіб про існуючу проблему торгівлі людьми.

12:58:35 25.03.2021

Будуть проводиться земельні торги

Гельмязівською сільською радою 20 квітня 2021 року будуть проводиться земельні торги на продаж права оренди земельних ділянок. Детальна інформація  torgy.land.gov.ua

13:56:37 20.03.2021