Семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві

21 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві з Канівською міською радою та спільно з державними органами запрошує підприємців, роботодавців і громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві.

14:48:06 14.07.2021

«Електронний підпис — це один з основних засобів ідентифікації людини і ваш цифровий помічник у світі онлайн-послуг

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри (абзац другий пункту 1, підпункт 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).

13:01:24 01.07.2021

«Дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії»

Кожного року на території Черкаської області виникає значна кількість пожеж на хлібних масивах, на підприємствах зберігання та переробки врожаю, чим державі завдаються багатомільйонні збитки.

15:14:49 24.06.2021

Увага! Прийом голови Золотоніської РДА!

Відповідно до затвердженого графіка проведеня особистого прийому громадян (виїзного) голови Золотоніської РДА Тернової Ірини Володимирівни, 01 липня буде проводитись прийом у с.Гельмязів (час проведення прийому з 10.00 до 13.00).

11:00:43 22.06.2021

Ігри Нескорених Черкаси

Ігри Нескорених Черкаси відбудуться 27 червня 2021 року на Центральному стадіоні міста Черкаси. Змагання відбудуться у 9 дисциплінах: штовхання ядра, метання диску, біг 100, 400, 1500 м, велоспорт, пауерліфтинг та веслування на тренажері (1 хв та 4 хв).

15:11:51 08.06.2021