Пошук

Держгеокадастр звертає увагу!!!

Дата: 17.03.2021 16:32
Кількість переглядів: 732

Просимо довести до відому громадян, представників підприємств, установ та організацій повідомлення щодо необхідності перевірки на Публічній кадастровій карті відомостей про свої земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди). Та необхідності невідкладного внесення відомостей про ділянки, які не земельного кадастру (ДЗК).

Адже реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою субєктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або обєднати, здати в оренду тощо.

Внесення відомостей до ДЗК здійснюється на підставі затвердженої документації із землеустрою.

Розробниками документації є юридичні особи, фізичні особи - підприємці, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та відповідають за якість робіт із землеустрою. Розробник документації від імені замовника вносить відомості до ДЗК. Тож заяву для реєстрації може сформувати інженер-землевпорядник за допомогою онлайн- сервісу, що значно зекономить час заявника.

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень