Візит до с.Каленики

Дата: 24.03.2021 09:48

Каленики – перше село нашої громади, яке відкрило естафету прибирання території. Лишень блиснуло сонце, як тут як тут з’явилися люди і інвентар, в повітрі відчувається легкий запах диму. Таку картину побачив голова Гельмязівської СТГ, коли 23 березня приїхав до села. Проте візит до Калеників відбувся дещо раніше, ніж домовлялися, оскільки в планах було відвідати історичну пам’ятку «Калениківське Городище». Після огляду території Тітаренко І.М. разом із заступниками вирушив на зустріч з громадянами. Що сказати – люди цікавляться, цікавляться всім – планами на майбутнє, бюджетом, безпекою. Але основні питання залишаються незмінними: це питання лікарні, питання землі та питання проїзду. Саме ці проблеми найбільше хвилюють громадян, тому представники сільської ради намагалися дати відповідь з урахуванням найсвіжіших новин щодо того чи іншого питання. Після зустрічі з людьми голова Гельмязівської СТГ завітав і до Калениківської школи, де провів «5-хвилинку» з педагогами.