Візит до с.Каленики

Дата: 24.03.2021 09:48

Фото без описуКаленики – перше село нашої громади, Фото без описуяке відкрило естафету прибирання території. Лишень блиснуло сонце, як тут як тут з’явилися люди і інвентар, в повітрі відчувається легкий запах диму. Таку картину побачив голова Гельмязівської СТГ, коли 23 березня приїхав до села. Проте візит до Калеників відбувся дещо раніше, Фото без описуніж домовлялися, Фото без описуоскільки в планах було відвідати історичну пам’ятку «Калениківське Городище». Після огляду території Тітаренко І.М. разом із заступниками вирушив на зустріч з громадянами. Що сказати – люди цікавляться, цікавляться всім – планами на майбутнє, бюджетом, безпекою. Але основні Фото без описупитання залишаються незмінними: це питання лікарні, питання землі та питання проїзду. Саме ці проблеми найбільше хвилюють громадян, тому представники сільської ради намагалися дати відповідь з урахуванням найсвіжіших новин щодо того чи іншого питання. Після зустрічі з людьми голова Гельмязівської СТГ завітав і до Калениківської школи, де провів «5-хвилинку» з педагогами.