День Єдності в Гельмязівській громаді

Дата: 16.02.2022 16:42

День Єдності в Гельмязівській громаді став вогником єднання, згуртованості, жителів усіх сіл. Розпочали підготовку напередодні у позашкіллі, готуючи атрибутику - жовто-блакитні стрічки, прапорці, кульки, які були роздані учасникам Маршу Єдності. Урочиста хода, промова голови громади Івана Тітаренка, вчителя та поетеси Валентини Кобзаренко, настоятеля Святотроїцької церкви Стефанія, біля сільської ради села Гельмязів додали оптимізму та підняття патріотичного духу громадян, учнів, учасників заходів.

Біля пам'ятника Т.Г. Шевченку завідуюча Публічної бібліотеки звернулась цитатами з творів Шевченка до учасників ходи закликами до єднання, цілісності та недоторканності України.

Фото без описуФото без опису

Кожне село громади теж долучилось до акції єднання - бібліотеки виставками, клубні заклади разом із старостами звернулися з промовами до жителів своїх сіл, використовуючи символіку України.

Фото без опису Фото без опису

Заходи до Дня Єднання пройшли в Дитячих установах, зокрема ЗДО «Барвінок» провів відкрите заняття Україна Єдина, а всі школи громади проведуть до кінця тижня тематичні виховні години.

Фото без опису Фото без опису

То ж єднаймося заради миру!!!