Дата: 15.08.2022 12:26

У Гельмязівській раді відбулося засідання комісії для проведення конкурсу щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Гельмязівської сільської територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій).

У засіданні взяли участь сільський голова Іван ТІТАРЕНКО, представники фінансового відділу Гельмязівської сільської ради, голова бюджетної комісії Гельмязівської сільської ради Володимир МАРЧУК, в. о. начальника управління Державної казначейської Служби України у м.Золотоноша Олена ШРАМЕНКО, головний бухгалтер виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради Вікторія ЧУЙЧЕНКО.

Начальник фінансового відділу Галина СТЕПОВЕНКО повідомила, що фінансовим відділом була підготовлена заявка-пропозиція на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій) та направлена 4 банкам. Обсяг коштів – 3 млн грн. Термін розміщення – до 3 місяців.

«Лише 1 банк надіслав свої пропозиції в запечатаних конвертах відповідно до заявки-пропозиції. Це  АБ «УКРГАЗБАНК»», - зазначила Галина СТЕПОВЕНКО.

Розглянувши пропозицію учасника конкурсу, комісія визнала переможцем АБ «УКРГАЗБАНК». Тепер ця установа розміщуватиме тимчасово вільні кошти бюджету шляхом придбання військових облігацій.

Про це інформує Гельмязівська сільська рада.