Прийомів громадян керівництвом Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної держаної адміністрації

Дата: 12.07.2023 09:34

Відповідно до затвердженого графіка виїзних особистих прийомів громадян керівництвом Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної держаної адміністрації  заплановано проведення виїзного прийому громадян 20 липня 2023 року  в приміщенні Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області (час проведення прийому з 10.00 до 12.00).

Прийом громадян буде здійснюватися за попереднім записом, відповідальним працівником Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області за телефонами: 0931275747; (04737)2 24 33 але не пізніше ніж за 2 дні до дати проведення прийому.