Конкурс з придбання впорядкованого житла на вторинному ринку

Дата: 25.01.2024 15:50
Кількість переглядів: 89

«Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради оголошує конкурс з придбання впорядкованого житла на вторинному ринку для забезпечення службовим житлом лікарів (інтернів) КНП «Золотоніський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гельмязівської сільської ради.

 

 Інформація про предмет закупівлі та вимоги до квартири, а також порядок проведення конкурсу та оформлення конкурсних пропозицій:

 

1.1. Замовник: Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради.

1.2. Заявки від продавців житла приймаються за адресою: Центральна,1 село Гельмязів  Золотоніський район  Черкаська область,  виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради.

2Інформація про предмет закупівлі:

2.1. Назва предмета закупівлі: одно-, двох- або трикімнатна квартира, розташована в селі Гельмязів,  Золотоніський район,  Черкаська область.

2.2.Основні вимоги до квартири:

• квартира повинна відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, визначеним ст. 50 ЖК України, а саме: жиле приміщення має бути благоустроєним (наявність ванної кімнати, допоміжних приміщень, туалетної кімнати, опалення та ін.), відповідати санітарним і технічним вимогам, що забезпечують нормальну життєдіяльність людини (здатність підтримувати нормальну температуру повітря в житловому приміщенні, провітрювання, природне освітлення, протипожежна безпека та ін.);

• відсутність самовільних переобладнань у квартирі;

• будинок, в якому знаходиться квартира не визначено аварійним або таким, що підлягає зносу;

• квартира облаштована господарсько-питним водопроводом холодної води, побутовою каналізацією, електричною мережею;

• наявність розвиненої інфраструктури поблизу розташування житла;

•перевага надається пропозиціям з розташуванням житла поблизу  лікувального закладу та в центрі села.

3.Подання конкурсних пропозицій:

 

Порядок проведення конкурсу з придбання житла та оформлення конкурсних пропозицій

 

Для участі у конкурсі подаються:

 1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові фізичної особи, її місце проживання. Інші документи: 
 2. пропозиція щодо житлового приміщення (перелік із визначенням характеристик житлового приміщення, ціни (  адреси); 
 3. копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті); 
 4. інформація з Державного реєстру прав із відомостями про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження (документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотеки відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження“); 
 5. копії правовстановлюючих документів (документи, які підтверджують право власності, технічний паспорт); 
 6. копія довідки з обслуговуючого банку (банків) про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами; 
 7. довідка балансоутримувача будинку та/або експлуатуючої організації про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги; 
 8.  фотокартки квартири. 

Оформлення конкурсних пропозицій

 1. Усі сторінки конкурсної пропозиції Учасника конкурсу повинні бути пронумеровані, а на зворотній стороні останньої сторінки повинен бути зроблений запис, в якому вказуються цифрами і прописом кількість пронумерованих сторінок, який засвідчується підписом Учасника. 
 2. Пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, який прошивається до складу пропозиції і рахується як перший аркуш. 
 3. Пропозиція та документи готуються Учасниками в одному примірнику і подаються у письмовій формі (завірена особистим підписом), яка повинна бути прошита, пронумерована у запечатаному конверті.
 4. Головним розпорядником бюджетних коштів визначити виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради для придбання та забезпечення житла лікарям. 

При визначені загальної вартості житла, яке буде придбано, враховуються витрати, пов’язані з оформленням права комунальної власності на нього, сплатою встановлених законодавством обов’язкових платежів

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень