Допомога від США

Дата: 22.04.2024 10:37

Ми отримали рішення, за яке ми боролися – це пакет американської допомоги. Це рішення дуже значуще для України та для наших військових, зокрема.
Відбулося голосування Палати представників США на якому було прийнято рішення про надання військової допомоги нашій країні, нашим містам та селам, що страждають від російського вторгнення.
Сполучені Штати Америки з перших днів повномасштабного вторгнення в Україну чітко продемонстрували своє лідерство, яке є вкрай необхідним для збереження світового порядку.
Без сумніву, ми використаємо американську допомогу для наближення справедливого завершення цієї війни, в якій Росія повинна зазнати поразки.
У єднанні сила: світ об’єднується для підтримки України, а український народ згуртовується заради збереження своєї незалежності.