Левченко Роман Анатолійович

Народився Роман Анатолійович 12 вересня 1973 року в селі Плешкані. Тут у рідному селі промайнуло дитинство та юність. Ходив до плешканівської школи. Здобувши середню освіту навчається у Золотоніському училищі - здобуває спеціальність кам'янщика-битонника. Після закінчення вступає до лав радянської армії, строкову службу проходив в Севастополі в стройбаті згідно своєї спеціальності.

Повернувшись відразу стає до роботи - працює в колгоспі в будівельній бригаді.

Тут у рідному селі доля познайомила Романа Анатолійовича з Любою, котра пиїхала до знайомих у гості із міста Черкаси. Так у лютому 2007 році одружилися.

Надалі свою трудову діяльність продовжує в АВ Металгруп м. Черкаси.

З перших днів вторгнення російських окупантів пішов до військкомату з бажанням служити. Вже 29 березня 2022 року взяв без роздумів до рук зброю, вступивши до ЗСУ. Брав участь у визволення Харківщини. Нагороджений медаллю за Визволення Харківської області, медаллю ветеран війни. Останній час був гранатометником протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А4007.

06 травня 2024 року Під час виконання службових обов’язків загинув в наслідок штурмових дій противника біля населеного пункту Сокіл Покровського району Донецької.