Про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні для промислових суб’єктів господарювання

Дата: 27.09.2024 15:55

З метою забезпечення загальносуспільного інтересу в електроенергетичній галузі та безпеки постачання електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні учасники ринку електричної енергії під час здійснення операцій, пов’язаних з імпортом електричної енергії, діють у порядку, передбаченому Положенням про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 № 1127 (далі - Положення).

Відповідно до Положення, закупівлю та використання імпортованої електричної енергії можуть здійснювати споживачі (крім побутових), які мають автоматизовану систему комерційного обліку електричної енергії, що забезпечує можливість отримання даних комерційного обліку електричної енергії в реальному часі, для споживання і виробництва.

В разі потреби   імпорту електричної енергії для забезпечення виробничих потреб,  на період дефіциту генерації електричної енергії українського виробництва, просимо суб’єктів господарювання (промислові), що  розташовані на території населених пунктів Гельмязівської громади, заяви надсилати на офіційну  електронну адресу  Гельмязівської сільської ради:

gelmyazivsr@ukr.net