Пухтинський Антон Валентинович

Фото без описуНародився 29 вересня 1998 року в селі Софіївка. Ріс веселим, слухняним, добрим хлопчиком. У 2004 році переїхали до села Гельмязів і в цьому ж році пішов до 1 класу. Навчався дуже добре, любив читати, особливо історичні розповіді. З самого дитинства полюбив спорт, найбільше футбол, часто приймав участь у змаганнях отримував грамоти та медалі.

Закінчив 9 класів у 2013 році пішов навчатися до Золотоніського ветеринарного технікуму за спеціальністю технолог по переробці тваринництва. Навчаючись у технікумі відвідував секцію боксу і був гордістю секції, тому багато тренувався, багато бігав, їздив на змагання в різні куточки нашої України і привозив тільки І місця. У 2019 році Антон отримав звання КМС (кандидат майстра спорту) з боксу завойовуючи грамоти та медалі.

По закінченню технікуму у 2018 році вступив до Білоцерківського аграрного університету, продовжуючи навчатися за тією ж спеціальністю. По закінченню навчання працював рік на Білоцерківському маслоробному заводі.

Восени 2021 року був призваний до лав Української армії у м.Житомир у десантно штурмові війська. Прослужив 4 місяці .... і почалося повномасштабне вторгнення росії. Антон воював стрільцем - помічником гранатометника.

Загинув 25.02.2022 року, захищаючи свою країну у м.Буча отримавши поранення не сумісне з життям.