Шпильовий Василь Васильович

Шпильовий Василь Васильович народився 17 березня 1991 року в селі Свинарка Уманського району Черкаської області в багатодітній родині. В сім'ї було 5 дітей, доньки - Альона, Наталія, Марія, та сини Олег і Василь. Василько зростав веселим та кмітливим хлопчаком. Надзвичайно відповідальний. Навчався в Бабанській школі - інтернаті. З дитинства дуже полюбляв тварин, а особливо коней.

Нелегко було в житті. З малих років знає як то виживати. Шукаючи своє місце в житті в 2011 році доля привела Василя Васильовича до Гельмязова. З 2020 року перейшов працювати до Миронівської Птахофабрики, за спеціальністю тракторист. Звідки і був призваний до війська 19 січня 2023 року.

Але не тільки роботою жив Василь, молодий симпатичний хлопець зустрів своє кохання Наталію і пов’язав з нею своє життя. Живучи в цивільному шлюбі виховували двох діточок Сергійка та Ангеліну.

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, розпочалась мобілізація. Василь був мобілізований в другу чергу так, як не служив попередньо в армії. Спочатку проходив навчання в Житомирі. Розгледівши в ньому певні вміння, командування направило нашого героя до Великобританії, де він здобув спеціальність солдат, стрілець - снайпер. З 12 березня приступив до своїх військових обов’язків в складі десантно-штурмового батальйону військової частини А 2582, на лінії зіткнення в районі н.п. Роботино, Пологівського району, Запорізької області. Саме там і загинув 22 серпня 2023 року.