Станіславський Анатолій Віталійович

Станіславський Анатолій Віталійович, народився 6 серпня 1987 року в селі Гельмязів Золотоніського району Черкаської області.

Тут пройшли його дитячі роки, роки навчання в Гельмязівській ЗОШ. Змалечку захоплюється мототехнікою, полюбляє рибалити. Мама Галина Леонідівна самостійно піднімала двох своїх синів не минаючи ніякої роботи. Тож Анатолій був справжнім помічником у родині, і наставником для брата Андрія.

Після закінчення школи у 2004 році робить перші спроби в пошуку свого покликання. Навчається в с.Степанці на тракториста. І Іде працювати до ВАТ «РУСЬ», де праціював і пастухом, і слюсарем, і трактористом. З червня 2007 року Анатолій Віталійович переходить працювати до СТОВ «БОГДАНІВСЬКЕ».

Перебуваючи у селі Богдани, молодий симпатичний хлопець зустрічає свою половинку Юлію. З якою побрались і створили родину 4 серпня 2007 року. І стали проживати в селі Богдани. Невдовзі на світ з’явився первісток, син Дмитро, а в 2013 році сім’я поповнилася донечкою Іринкою.

В 2011 році звільняється та переходить працювати до «Миронівської птахофабрики» оператором лінії. Та вже в 2012 повертається до СТОВ «БОГДАНІВСБКЕ» трактористом, а далі переводиться водієм. Де і працював до того злощасного дня коли російська орда понесла свій рузький мір до України.

З 22 лютого2022 року Станіславський Анатолій Віталійович прийнятий на військову службу Золотоніським РТЦК та СП. Коротке навчання і захист Батьківщини, як солдат, снайпер відділення снайперів зенитного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини А 7323.

Донбас...

10 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Золота Нива Донецької області наш герой Станіславський Анатолій Віталійович загинув виконуючи свій громадянський обов’язок і бойове завдання. Вічна пам’ять!