19 червня - День Фермера

Дата: 17.06.2021 15:13

Сільський Голова Іван Тітаренко, начальник відділу розвитку сільських територій та земельних відносин Олександр Балабуха, Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради щиро вітає працівників аграрного сектору з Всеукраїнським Днем фермера та бажають високих врожаїв і процвітання!

Також хотілось би наголосити, що на території Гельмязівської громади зареєстровано сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Гельмязів», до співпраці з яким запрошуються великі сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, одноосібники. Діяльність кооперативу це:

• Спільний обробіток землі;
  • Переробка зернових;
  • Виготовлення олії;
  • Виготовлення круп і комбікормів;
  • Виготовлення молочних та мясних продуктів (крафтових);
  • Вирощування лікарських рослин;
  • Вирощування нішевих культур;
  • Вирощування ягід;
  • Створення міні пікарень;
  • Сушіння плодових і ягідних культур;
  • Постачання засобів захисту рослин рослин, посівного матеріалу, мінеральних добрив;
  • Спорудження міні-готелів для с/г туризму;
  • Спорудження агросадиб;
  • Проведення днів поля і агросемінарів.

За консультаціями звертатися до відділу розвитку сільських територій і земельних відносин.