«Шлях від Гельмязева в напрямку Драбова стає більш проїзним», – Олександр Скічко

Дата: 20.07.2021 08:27

В області поступово відновлюють дороги територіального значення. Зараз ремонтники працюють на шляху від Гельмязева в напрямку Драбова.

– На жахливий стан цієї дороги місцеві жителі скаржились мені ще за часів депутатства, – зазначив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. –  Проїхавши там, не міг не погодитися з цим. Торік уже відновили ділянку дороги, що проходить через Гельмязів. Нині ж ремонтники працюють на її відтинку в районі сіл Плешкані та Підставки. Загалом ідеться про 16 км.

Нагадаємо, цього року в області планують відновити майже 300 кілометрів доріг. Ідеться як про дороги державного значення, так і місцевого. Ремонтують автошляхи Черкащини в межах програми Президента України #ВеликеБудівництво.