На Черкащині стартує Чемпіонат області з адаптивних видів спорту для ветеранів ,,Бійці духу“
Захід проходитиме в районних центрах області та буде спрямований на підтримку і популяризацію спорту серед ветеранів. Захід проходитиме у 2 етапи: на районному та обласному рівнях.
Учасниками заходів можуть бути:
учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни (учасники АТО та заходів забезпечення захисту України від агресії рф після 2022 року), а також їх члени сім'ї;
члени сімей загиблих Захисників України,
сімей осіб, які зникли безвісти за особливих обставин та які перебувають в полоні (за бажанням, враховуючи емоційну складову стану можливого кандидата на участь у заходах).
Учасники: чоловіки, жінки та особи з ураженням ОРА), з числа аматорів та початківців.
Види спорту: волейбол сидячи (змішані команди), стрільба з лука, штовхання ядра, настільний теніс, веслування на тренажері, гирьовий спорт, шахи, армреслінг (рукоборство).
Бажаючим взяти учать у змаганнях необхідно зареєструватися в термін до кінця дня 14.08.2025 та, з метою формування команди від Гельмязівської громади обов’язково повідомити про свою участь відповідальну особу – Беркута Віталія – фахівця із супроводу ветеранів та демобілізованих (тел.0675024746).
Посилання для реєстрацію:
Золотоніський район: https://forms.gle/RB4Rng3TumoyBcdi9
Кому потрібна допомога при реєстрації чи консультація щодо заходу, запрошуємо до Ветеранського простору, за адресою: вул.Центральна,1, с.Гельмязів.
