Відділу розвитку сільських територій і земельних відносин інформує...

Дата: 05.03.2021 10:11

За час роботи відділу розвитку сільських територій і земельних відносин було розглянуто біля 200 звернень громадян по земельних питаннях, проводиться аналітична робота та робота зі звітами в податкову, прокуратуру, Геокадастр, екологічну інспекцію тощо. Відділом отримано і зареєстровано в комунальну власність Гельмязівської сільської ради державні землі, земельні ділянки сільських рад, що увійшли до Гельмязівської ср. На даний час підготовлені рішення про передачі зем.ділянок комун.власності  на земельні торги. Даними ділянками зацікавлені організації, які мають бажання займатись вирощуванням лікарських рослин, для садівництва, сінокосіння. Виговляються проекти по земділянках колишніх ксп "Софіївське", ксп "Слава", ксгп "Світанок", які потім виставляться  на аукціон. Це збільшить надходження до бюджету громади. Проводиться робота з одноосібниками по легалізації сг виробництва.

Відділ розвитку сільських територій і земвідносин отримав земельні ділянки  в комунальну власність від Геокакадастру, сільських рад, що увійшли в Гельмязівську громаду, підготував документацію для передачі земельних ділянок на торги (аукціон) по купівлі права оренди. Такими ділянками зацікавились організації, які мають бажання займатись вирощуванням лікарських рослин, садівництва. За період від створення відділу розглянуто біля 200 заяв та звернень громадян по земельним питанням, підготовлено проекти землеустрою на землі колишнього ксп "Софіївське", ксп "Слава", ксгп "Світанок"., готуються проекти по встановленню меж с.Гельмязів, с.Каленики, селища Ковтунівка, проекти по виготовленню нормативно-грошової оцінки с.Плешкані, с.Підставки, також своєчасно і в повному обсязі проводиться аналітична робота і робота зі звітами в податкову, прокуратуру, екологічну інспекцію тощо.