Семінар для представників бізнесу

Дата: 22.10.2021 09:29

29 жовтня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки в партнерстві із Золотоніською міською радою та державними органами у Черкаській області, з дотриманням усіх карантинних обмежень, запрошує представників бізнесу і громадські організації підприємців на безкоштовний семінар щодо актуальних нововведень в законодавстві.

Семінар відбудеться за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8  (міська рада, 2 й поверх, зал засідань).

Ви дізнаєтеся про:

1. Дотримання епідемічних норм суб’єктами підприємницької діяльності в період карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до рівнів епідемічної небезпеки регіону від Держпродспоживслужби області.

2. Зведену квартальну звітність та інші нововведення від Податкової служби.

3. Оформлення електронних лікарняних від Фонду соціального страхування.

А також зможете поставити своє запитання та отримати персональний фідбек в межах повноважень державних органів.

Для участі у семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму –https://cutt.ly/XReggbR

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте:

(0472) 37 22 48; +38 (067) 881 28 29