ОГОЛОШЕННЯ щодо звернень на якість електричної енергії

Дата: 28.12.2021 15:41

Шановні жителі Гельмязівської громади,  на Ваші звернення щодо якості електричної енергії,   нагадуємо ще раз:

Якщо у Споживача  виникають проблеми з напругою в електричній мережі, звернення до оператора  системи розподілу електричної енергії повинно бути оформлене  власником житла,  або ж його довіреною  особою.

1. Тому, в першу чергу у разі неякісного електропостачання споживачу необхідно звернутись до  фахового електрика  з метою перевірки електромережі в будинку (квартирі) і заміру напруги на вводі у будинок.

1. Якщо причиною низької напруги електричної мережі є проблема на вводі у будинок, потрібно написати  звернення на ім'я директора ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Олександра Середи, в довільній  формі, вказавши адресу, особовий рахунок та ПІБ власника будинку, та особисто або ж довіреною особою зареєструвати лист у ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» (Золотоніський РЕМ)

1. В разі не можливості  особисто подати заяву, потрібно звернутися до

Кол-центру 24/7  (працюють у вихідні та святкові дні) за багатоканальними номерами:

(0472) 33-87-87,     (093) 170-40-57,       (050) 434-87-87,        (067) 690-48-48,    0800-501-328

за допомогою інтерактивного голосового меню вибрати  запропоновану послугу

• Залишити пропозицію або скаргу   натиснути на телефоні кнопочку   та подати усну скаргу.

Всі Ваші звернення фіксуватимуться  та  вирішуватимуться згідно чинного законодавства.

відділ ЖКГ виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради

тел.: +380633648751