Кампанія щодо привернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями

Дата: 13.01.2022 13:39

Міністерство культури та інформаційної політики України у 2022 році планує продовжувати інформаційну кампанію щодо привернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями та подолання нерозуміння цих проблем з боку суспільства.

В рамках цього, на замовлення МКІП було виготовлено серію радіороликів різного формату стосовно роз’яснення що таке безбар’єрність та її види.

Аудіоролики для опрацювання можна завантажити в електронному вигляді за посиланням: https://app.mediafire.com/0xis5j6ccxpun

Аудіоролики отримали експертний висновок Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, копія якого додається.