Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 14.01.2022 16:54
Кількість переглядів: 477

ДПТ Гельмязів РТП  ПЗДПТ Гельмязів РТП лист 1ДПТ Гельмязів РТП лист 2ДПТ Гельмязів РТП лист 3ЗВІТ_СЕО_Гельмязів РТП

 

1. Повна назва документа державного планування, та стислий виклад його змісту: «Детальний план території на земельній ділянці площею 11,3 га з кадастровим номером 7121582301:02:004:0524 за адресою: вул. Корольова, 66, село Гельмязів Золотоніського району Черкаської області».

Документ державного планування розробляється для зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» до земель «11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості». Мета його розробки – деталізація архітектурно-планувальних рішень, аналіз існуючої забудови. Звіт про СЕО надає аналіз існуючого і прогнозного стану довкілля, стану здоров'я населення, оцінку ДПТ з урахуванням екологічних аспектів. Земельна ділянка перебуває в постійному користуванні товариства ПрАТ «Гельмязівське РТП» відповідно до Державного акту на право постійного користування землею. Відповідно до генерального плану села Гельмязів земельна ділянка розташована у виробничій зоні села. Відстань до житла становить 168 м від джерел шкідливих викидів. Санітарно-захисна зона становить – 100 м. Підприємство існуюче, спеціалізується на виробництві феросплавів. Об'єкт відноситься до третьої групи за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від 16.07.2019р. № 7121582301-20 (строк дії дозволу – необмежений).

31.10.2019р. засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації погодило проект детального плану території на земельній ділянці площею 11,3 га з кадастровим номером 7121582301:02:004:0524 за адресою: вул. Корольова, 66, село Гельмязів Золотоніського району Черкаської області з урахуванням виконання протокольних зауважень і пропозицій. Детальний план території виконаний відповідно до чинних норм, правил і стандартів. Для територій з природоохоронним статусом наслідки відсутні. Обсяг досліджень передбачається відповідно до ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Гельмязівська сільська рада.

Детальний план території, розроблено відповідно до рішення Гельмязівської сільської ради від 20.08.2019р. № 40-9/VІІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки».

Замовник – Гельмязівська сільська рада.

Розробник проекту детального плану території  – Комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

Розробник звіту про СЕО – «ТОВ «Науково технічний лабораторний центр» ТРІМ ЕКО».

Фінансування послуг із розроблення містобудівної документації  та звіту про СЕО – за рахунок коштів ПрАТ «Гельмязівське РТП».

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

Дата початку та строки здійснення процедури – 30 діб з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Гельмязівської сільської ради (https://gelmyazivska-gromada.gov.ua/). Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Способи участі громадськості: надання пропозицій та зауважень у письмовій формі, а саме: вул. Центральна, буд. 1, с. Гельмязів Золотоніський район, Черкаська область, 19715, та електронній формі на електронну скриньку: E-mail:GelmyazivSR@ukr.net.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом ДПТ та звітом СЕО до нього: у приміщенні виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради за адресою: вул. Центральна, буд. 1, с. Гельмязів Золотоніський район, Черкаська область, 19715 та на офіційному веб-сайті Гельмязівської сільської ради. Контактна особа від Замовника: Свояк Наталія, тел. 067-90-85-401.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

- https://ck-oda.gov.ua/ekologiya/

- http://oblmedstat.ck.ua/wp-content/uploads/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7-%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2019-%D1%80%D1%96%D0%BA.pdf

Необхідність проведення транскордонних консультацій  щодо проекту детального плану території – відсутня.

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та звіту про СЕО оприлюднено на офіційному веб-сайті Гельмязівської сільської ради (https://gelmyazivska-gromada.gov.ua/) та в 2-х ЗМІ (газети "Лівобережна" і "7 ДНІВ").

 

 

Т.з.п. сільського голови                                                  Наталія ПЕДЬКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень