Грошова допомога для ВПО від ООН

Дата: 12.05.2022 11:38
Кількість переглядів: 660

Увага! Дана програма не є державною, тому всі питання за телефоном гарячої лінії УВКБ ООН: 0800307711


 

 1. Інформація щодо грошової допомоги

Агентство ООН у справах біженців проводить збір даних для надання своєї допомоги, у тому числі грошової допомоги, людям, які були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій з метою допомогти їм задовольнити свої нагальні потреби в тому числі тимчасове житло, їжу та предмети особистої гігієни, аби вони могли оселитися та відновити життя на новому місці.

 1. Процес збору даних

Збір даних відбуватиметься співробітниками партнерських організацій УВКБ ООН Міжнародний фонд охорони здоров’я та довкілля «Регіон Карпат» NEEKA, ГО «Неємія», ГО «Крим СОС» та БФ «Право на Захист» і передбачатиме збір даних про кожного члена родини, які приїхали разом з вами, включаючи родичів (бабусю/дідуся тощо).

 • ПІБ згідно ідентифікаційного документу;
 • Місце та дата народження, номер телефону, т.д.;
 • Ідентифікаційний номер (необхідний для виплати допомоги);
 • Свідоцтво про народження дітей;
 • Номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги).

Вся надана інформація є конфіденційною і буде занесена в базу даних УВКБ ООН. Надаючи свої персональні дані, ви даєте згоду на передачу деяких даних постачальнику фінансових послуг з метою отримання фінансової допомоги.

 1. Сума грошової допомоги

Сума допомоги базується на сумі прожиткового мінімуму прогнозованого на квітень 2022 року та становить 2220 грн. на кожного члена родини. Допомога надаватиметься протягом трьох місяців.

 1. Спосіб виплати

Вся сума відразу за 3 місяці буде перерахована одному члену домогосподарства одим з наступних шляхів:

 • Шляхом переказу на банківський рахунок через фінансову установу RapydВідповідні реквізити будуть занотовані протягом реєстрації (чи IBAN код).

Ви отримаєте наступне sms-повідомлення про зарахування коштів:

Вітаю! Вам надійшов переказ від УВКБ ООН у розмірі ХХХХ грн. Це є грошова допомога для ВПО на 3 місяці. Гроші доступні на вашому картковому рахунку. Більше інформації за посиланням https://www.unhcr.org/ua/43231-unhcr–is–launching–a–cash–assistance–programme–for–idps–ua.html або гарячою лінією 800 307 711.

 • Через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. Перелік відділень Укрпошти буде надано після реєстрації. Для отримання платежу цій людині необхідно прийти до відділення Укрпошти та пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу;

Ви отримаєте наступне sms-повідомлення про отримання переказу:

Отримайте переказ №ХХХХХХХХХХ від УВКБ ООН у розмірі ХХХХ грн. Гроші доступні у відділенні Укрпошти. Більше інформації про допомогу та адреси відділень за посиланням https://bit.ly/3xXZgDk або 800307711.

Увага: Якщо ви були зараховані на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агенції.

 1. Покриття програми

Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська області, Полтавська та Черкаська області.

 1. Механізм скарг і відповідей

Якщо у вас виникли запитання щодо допомоги УВКБ ООН, або у вас є відгук, пропозиція чи скарга щодо роботи УВКБ ООН та/або його партнерського персоналу, ви можете дзвонити на гарячу лінію УВКБ ООН 0800307711.

 1. Запобігання сексуального насильства та експлуатації

УВКБ ООН має нульову терпимість до сексуальної експлуатації або сексуального насильства. Уся допомога, яку надає УВКБ ООН або його партнери, є безкоштовною. Конфіденційно повідомляйте про будь-яку неналежну поведінку персоналу за номером гарячої лінії 0800307711.

 1. Контакти для запитів щодо грошової допомоги

Гаряча лінія УВКБ ООН 0800307711

Для інформації щодо локацій у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Полтавській та Черкаській областях: https://t.me/IDPhelp

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень