АРАБСЬКОУКРАЇНСЬКИЙ ДІАЛОГ 2022

Дата: 14.09.2022 10:34

На виконання резолюції голови Черкаської обласної військової адміністрації І. Табурця до звернення громадської організації „УКРАЇНА ПО-АРАБСЬКИ“ повідомляємо. Громадська організації „УКРАЇНА ПО-АРАБСЬКИ“ разом

з інформаційним порталом „Україна арабською“ є своєрідним мостом  між Україною та ісламським світом. Дана організація звернулась з пропозицією приєднатись до участі в організованому ними заході  „АРАБСЬКОУКРАЇНСЬКИЙ ДІАЛОГ 2022“.

Захід проводиться за підтримки Уряду Арабської Республіки Єгипет та Посольства України в АРЄ.

Місце проведення заходу: м. Каїр, Єгипет.

Орієнтовна дата проведення: 25.09.2022 - 27.09.2022.

Формат заходу: круглий стіл.

Організатори: Група Al-Essi, ГО „УКРАЇНА ПО-АРАБСЬКИ“ та ТОВ „Українсько-арабський дім“.

Метою проведення заходу є розвиток потенціалу українсько-єгипетський

бізнес-відносин, оцінка можливостей та перспектив, розширення бізнесу

компаній-учасників, створення нових логістичних ланцюгів, залучення

інвестицій у аграрний сектор для подальшого глобального розвитку як України, так і Єгипту.

Просимо повідомити підприємства харчової промисловості та сільськогосподарські підприємства що знаходяться на території Вашої громади про даний захід.

У випадку зацікавленості підприємств в участі звертайтесь за контактним телефоном +380677906442 Сергій Гуняк.

Додаток: Програма форуму та лист організатора