Опитування від ООН

Дата: 08.09.2022 10:29

Мета опитування

Всеукраїнська Асоціація сільських і селищних рад з початку війни займається розподілом гуманітарної  допомоги ООН селянським господарствам для забезпечення продовольчої безпеки країни у 8 областях.

Для розширення цієї допомоги на вашу область і вашу громаду, потрібно знати ваші потреби.

Для визначення  потреб громад Асоціація в співпраці з підрозділом ООН з продовольчої безпеки (FAO) проводить  опитування сільського населення по всій області.

Звертаємось до вас з проханням відповісти на питання наданої анкети для з'ясування стану продовольчої безпеки у вашій громаді і визначення  потреб допомоги від ООН.

Ваші відповіді дуже важливі для загальної статистики і визначення розміру допомоги ООН для області і громади.

Посилання на опитувальник