Шановні жителі Золотоніського району, що є отримувачами державних соціальних допомог!

Дата: 21.12.2022 16:57
Кількість переглядів: 138

                       Управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації просить провести роз’яснювальну роботу серед жителів громади, що є отримувачами державних соціальних допомог. А саме, розмістити інформацію такого змісту у місцях найбільшого скупчення людей.

 

Шановні жителі Золотоніського району, що є отримувачами державних соціальних допомог!

 

                 ️З 1 січня 2023 року припиняється  нарахування соціальних допомог та їх виплата особам, яким нарахування здійснювалося в автоматичному режимі на  період воєнного стану ️

 

                  30.11.2022 року набула чинності постанова "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій" прийнята на засіданні Уряду 15 листопада 2022 року під номером 1320, якою були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214 “Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану”, а саме: на період введення воєнного стану надання державних соціальних допомог, які було призначено раніше, продовжується особам, які проживають на території територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

               Особам, які не проживають на території територіальних громад, включених до переліку, строк виплат державних соціальних допомог  продовжується до 31 грудня 2022 р. (включно).

У разі виключення територіальної громади із переліку державні соціальні допомоги продовжують виплачуватися протягом місяця, в якому територіальну громаду виключено з переліку, та протягом наступного місяця після її виключення, при цьому кошти державних соціальних допомог, виплачені отримувачам під час воєнного стану до моменту подання ними нових заяви та документів, не підлягають поверненню.

У разі, коли у період введення воєнного стану виявлено відомості та/або отримано інформацію, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на отримання державної соціальної допомоги та на визначення її розміру, виплата державної соціальної допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виявлено відомості та/або отримано інформацію.

Враховуючи вищевикладене, всім отримувачам державних допомог, яким виплати були продовжені автоматично, необхідно після 1 січня 2023 року звернутися до структурних підрозділів соціального захисту населення  територіальних громад чи ЦНАПів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень