Пошук

Оголошення про конкурс з відбору виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гельмязівської сільської ради

Дата: 25.01.2023 11:13
Кількість переглядів: 68

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173, керуючись  Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 813 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів»,  оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гельмязівської сільської ради.

                                                         Умови конкурсу:

Претендентам конкурсу необхідно подати до Виконавчого комітету Гельмязівської сільської ради конкурсну документацію на участь у конкурсі.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі  за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатаному конверті.

На конверті повинно бути зазначено:

- повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу;

- назва конкурсу;

- повне найменування учасника, його місцезнаходження, код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів;

- маркування: «Не відкривати до _________________________ (зазначається дата та час розкриття конкурсних пропозицій)».

Конкурсна пропозиція запечатується у одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника.

Усі аркуші або сторінки конкурсної пропозиції учасника конкурсу мають бути пронумеровані. Усі сторінки, на яких міститься інформація, мають містити підпис уповноваженої посадової особи учасника конкурсу, а також відбитки печатки.

Повноваження щодо підпису документів конкурсної пропозиції учасника конкурсу підтверджується одним із наступних документів: випискою з протоколу засновників, копією наказу про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів, та засвідчений відповідно до законодавства.

Конкурсна пропозиція, яка подається учасником повинна складатися з:

- документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів конкурсної пропозиції;

- документального підтвердження відповідності конкурсної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам, встановленим організатором конкурсу;

- документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям;

- інших, документів передбачених даною конкурсною документацією.

Учасники конкурсу повинні надати в складі конкурсної пропозицій документи, які підтверджують відповідність конкурсної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам, встановленим організатором конкурсу (документально підтверджена інформації про відповідність кваліфікаційним вимогам).

Учасник має право внести зміни або відкликати свою конкурсну пропозицію до закінчення строку її подання.

Такі зміни чи заява про відкликання конкурсної пропозиції враховуються у разі, коли вони отримані організатором конкурсу до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

 

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

  • Місце проведення конкурсу: с.Гельмязів,   вул. Центральна, 1, актова зала
  • Термін подання заяв на конкурс – до 25 лютого  2023 включно
  • Дата проведення конкурсу: 27 лютого  2023 року
  • Час проведення конкурсу: 13-00 година дня
  • Контактна особа: Руслан БИТИК, начальник відділу житлово -  комунального господарства, архітектури та будівництва
  • Засоби зв’язку: телефон - 093-160-61-56; e-mail  gelmyazivsrjkg@ukr.net

Відповідальність за достовірність інформації відображеної в підтвердних документах несуть претенденти. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень