Гельмязівська сільська рада придбала військові облігації на 3 млн. грн.

Дата: 27.02.2023 15:54
Кількість переглядів: 203

В Гельмязівській сільській раді  1 лютого відбулося засідання комісії для проведення конкурсу щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Гельмязівської сільської  територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій).

 

Начальник фінансового відділу Галина Степовенко повідомила, що необхідність проведення нового конкурсу виникла через зміни в термінах обігу військових облігацій, які емітує Міністерство фінансів України в 2023 році, а отже неможливе розміщення державних цінних паперів (військових облігацій) з терміном розміщення до семи місяців, як було визначено умовами попереднього конкурсу.

 

Фінансовим відділом Гельмязівської сільської ради, як місцевим фінансовим органом, була підготовлена заявка-пропозиція на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій) та направлена 4 банкам. Обсяг коштів – 3 млн грн. Термін розміщення – до кінця 2023 року.

 

Пропозиції щодо участі в конкурсі надав лише 1 банк, який дотримався зазначених в заявці-пропозиції вимог. В результаті розгляду комісія визнала переможцем АБ «Укргазбанк».

«Цей банк не лише надав весь необхідний пакет документів, а й  запропонував найвигідніші для Гельмязівської сільської територіальної громади умови розміщення тимчасово вільних коштів бюджету шляхом придбання військових облігацій, які на період дії воєнного стану проводяться на безоплатній основі», – зауважує Галина Степовенко.

 

Військові облігації є інвестиційним інструментом підтримки державного бюджету, доступним для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів, який був започаткований Міністерством фінансів України з початком введення в дію воєнного стану на території України. Кошти від розміщення облігацій залучаються в Державний бюджет України та використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану – соціальні та оборонні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень