Оновлено програмне забезпечення ПРРО від ДПС для Android та iOS

Дата: 07.09.2023 16:14

Державна податкова служба України повідомляє про оновлення версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS.

В оновленій версії програмного забезпечення назви районів, що зазначаються у чеку та мають довгу назву, повністю відображаються на екранах пристроїв.

Нагадуємо, отримати консультацію або практичну допомогу щодо встановлення та застосування РРО/ПРРО можна за телефонами наших «гарячих ліній». Телефонуйте за вказаними номерами та отримуйте кваліфіковану допомогу від наших спеціалістів.

Більше новин про застосування класичних та програмних реєстраторів розрахункових операцій – на сайті ДПС України та ГУ ДПС у Черкаській області.