Усиновлення – це особлива дорога батьківства

Дата: 15.09.2023 18:14

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них –  надія, на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, яка веде до щастя і дитину і дорослого.

Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення та створив для дітей-сиріт та дітей, позбавленого батьківського піклування родину, де будуть зігріватися серця.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними Ваші діти!!!

Бажаєте усиновити дитину – звертайтеся до СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

(м. ЗОЛОТОНОША, вул. Садовий проїзд, 5, каб. 21 )

та до СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ за місцем проживання.