ГО «Від села до міста»

Дата: 08.03.2024 11:06

Фото без опису07 березня до нас завітав представник громадської організації «Від села до міста» Арут Папоян разом з Артемом Кухаренком. "Українські ветерани - це люди, які пожертвували багато заради нашої безпеки та свободи. Після повернення з фронту, вони часто стикаються з численними викликами, включаючи юридичні питання. Підвищення доступності юридичної допомоги під час воєнного стану та після завершення військових дій - це наша мета, яка включає в себе: систему забезпечення якісної юридичної підтримки в складних умовах, сприяючи у вирішенні правових питань, які виникають під час війни та після завершення військових дій, а саме: допомогу у відновленні документів, отриманні соціальних виплат та компенсацій, захисті трудових прав тощо."

Також один із напрямків є збереження психічного здоров’я військовослужбовців та членів їх сімей в умовах війни та післявоєнного відновлення. Також в створенні та поширенні толерантного та доброзичливого ставлення до ветеранів війни та членів їх родин серед співробітників і в широкому суспільстві загалом.

Міст підтримки і розуміння

Реінтеграція у професійне життя