До дня захисту дітей

Дата: 03.06.2024 10:59

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 31 травня в Гельмязівській територіальній громаді відбулося свято, на яке були запрошені, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також діти військовослужбовців, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та діти, які отримали статус, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Служба у справах дітей спільно з виконавчим комітетом Гельмязівської сільської ради висловлює щирі слова подяки за небайдужість та надану благодійну допомогу у створенні привітальних подарунків таким підприємствам Гельмязівської територіальної громади:

Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Богданівське» - Мотронюку О.В.;

Дочірньому підприємству «Агрофірма «Іскра» - Кропивнику І.А.;

Товариству з обмеженою відповідальністю «Зелена Енергія Черкащини» - Грицаченку Г.Г.

ФОП «Плічко» - Плічко Г.І.

Дякуючи спонсорам, адресно було відправлено подарунки дітям, які посиротіли на нашій території, але проживають у дитячому будинку сімейного типу, прийомній сімї.

Фото без описуФото без опису Фото без опису